WZC Sint-Antonius 
Een waardige oude dag

Stuur ons een bericht

Heeft u vragen of wenst u in contact te komen met een van onze diensten, dan kunt u terecht bij de verantwoordelijken:

Directie

Yves Liekens

 02/609.52.01 yves.liekens@sintantoniuszaventem.be 

Departement Bewonerszorg

Nicolette Van Brakel 
 02.609.52.13 nicolette.vanbrakel@sintantoniuszaventem.be

Centrum voor Dagverzorging De Fierlant & Assistentiewoningen Residentie Antoon Van Dijck

Ingrid Hansoul
 02/720.12.86 dvcdefierlant@sintantoniuszaventem.be ingrid.hansoul@sintantoniuszaventem.be

Onthaal & Opname - Sociale Dienst

Julie Van Rode & Leen Van Wilderode
 02/609.52.14 socialedienst@sintantoniuszaventem.be

Boekhouding

Kristien Vogelaers
 02/609.52.04 kristien.vogelaers@sintantoniuszaventem.be

Administratie

Cindy Walgraffe
 02/609.52.02 Cindy.walgraffe@sintantoniuszaventem.be

Algemeen Onthaal

 02/609.52.00 info@sintantoniuszaventem.be

Afdeling Bloemenveld

Afdelingshoofd Carla Peeters
 02/609.52.05 carla.peeters@sintantoniuszaventem.be

Afdeling Maalbeek

Afdelingshoofd Sabrina Kestens
 02/609.52.06 sabrina.kestens@sintantoniuszaventem.be

Afdeling 't Veldeke

Afdelingshoofd Nele Goosens
 02/300.24.88 nele.goosens@sintantoniuszaventem.be

Afdeling Keiberg

Afdelingshoofd Jolijn Van Steenwinkel
 02/609.52.10 jolijn.vansteenwinkel@sintantoniuszaventem.be

Afdeling 't Pleintje

Afdelingshoofd Patricia Vogelaers
 02/300.24.89 patricia.vogelaers@sintantoniuszaventem.be

Heeft u een andere vraag?